۱۱ دلیل ارجحیت آموزش آنلاین بر شیوه‌های سنتی

با افزایش رقابت در دنیای امروز هر روز بر تعداد کسانی که به آموزش آنلاین روی می‌آورند افزوده می‌شود. کاربران امروزی به این نتیجه رسیده‌اند که شیوه تدریس سنتی سیستم‌های آموزشی به درستی نیازهای آنها را برآورده نمی‌کند. همین امر سبب شده‌است که آن‌ها در جست‌وجوی راه‌کاری کارآمد، به آموزش مجازی روی بیاورند.

این روزها همه به دنبال یافتن راهی برای پیشی گرفتن از دیگران هستند و فرقی نمی‌کند دانش‌آموز باشید یا کارمند، مدرس باشید یا استادکار؛ آنچه حائز اهمیت این است که شما نیز نیاز به یک سیستم مدیریت آموزش مجازی را احساس کرده‌اید.

به عنوان مدرس در فضای آموزشی امروز به سیستم‌های مدیریت آموزش مجازی دسترسی دارید و این شانس را در اختیار خواهید داشت که متفاوت از گذشته عمل کنید.

کاربران یا به عبارتی فراگیران به دنبال دوره‌هایی هستند که در کم‌ترین زمان ممکن بهترین نتایج را برای آن‌ها به ارمغان آورد.

به عنوان مدرس یا به عنوان کارآفرین نیاز به آموزش کارکنان خود دارید؟

در حال مطالعه این مقاله هستید و هنوز به درستی نمی‌دانید که چرا باید به جای آموزش سنتی از آموزش مجازی استفاده کنید؟

ما را در ادامه مقاله همراهی کنید. دلایل متعددی سبب شده‌است که کاربران به دنبال شرکت در چنین دوره‌هایی باشند.

Image

آموزش آنلاین برای تمام زمان‌ها و مکان‌ها

شاید این امر مهم‌ترین برتری این شیوه آموزش در مقایسه با شیوه سنتی باشد. فراگیر این شانس را خواهد‌داشت که در زمان مورد نظر و در هر مکانی که می‌خواهد از محتوای آموزشی استفاده کند. به عنوان مدرس با برگزاری چنین دوره‌ای سادگی و آسودگی خیال را برای فراگیران به ارمغان می‌آورید. چراکه کاربر برای شرکت در جلسات آموزشی نیازی به حضور در مکانی خاص و در ساعت مشخص نخواهدداشت.

این شیوه آموزشی به فراگیر استقلال می‌دهد. کسانی که از پیروی از اصول و قواعد خشک لذتی نمی‌برند از برگزاری این دوره آموزشی استقبال خواهندکرد. ما در ژآک به خوبی به این موضوع پی برده‌ایم و همین امر ما را بر آن داشت که در کنار معرفی سیستم آموزش مدیریت شما را با مهم‌ترین دلایل محبوبیت این شیوه آموزشی آشنا کنیم.

آموزش آنلاین به کاربر اجازه می‌دهد که با سرعت مناسب و در کنار رسیدگی به دیگر امور زندگی فردی آموزش‌های لازم را دریافت کند.

انعطاف‌پذیری آموزش از راه دور

آموزش از راه دور زمان بندی‌های متفاوتی را در اختیار کاربران می‌گذارد. همین امر سبب می‌شود افرادی که در طی ساعات روز به کار یا فعالیت دیگری می‌پردازند نیز شانس استفاده از محتوای آموزشی دوره مورد نظر را در اختیار داشته باشند.

به این ترتیب فراگیر با توجه به برنامه‌زمانی خود، ساعتی را برای استفاده از دوره آموزشی آنلاین شما در نظر می‌گیرد. از این گذشته دیگر خبری از دست دادن جلسات نیز در بین نخواهدبود.

چرا که سیستم مدیریت آموزش آنلاین ژاک امکان استفاده از جلسات قبلی را نیز برای فراگیران میسر می‌کند. ماژول‌های سیستم آموزش مجازی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ظرف مدت کوتاهی اطلاعات مهمی را در اختیار فراگیر بگذارند. چنین دستاوردی در هیچ یک از دوره‌های آموزش سنتی مشاهده نشده‌است.

Image

آزادی عمل در مقایسه با سیستم بسته سنتی

در این شیوه فراگیر قادر است با توجه به توانایی‌ها و مهارت‌های خود ضرب آهنگ متفاوتی را برای آموختن و پشت سر گذاشتن جلسات در نظر بگیرد. به این ترتیب هرکسی به سبک و شیوه شخصی خود محتوای آموزشی را پشت سر می‌گذارد. به این ترتیب سیستم مدیریت آموزش آنلاین هرگز شیوه و زمان‌بندی خاصی را به فراگیران تحمیل نمی‌کند.

آموزش مقرون بهصرفه

آموزش آنلاین در مقایسه با سیستم آموزش سنتی هزینه کمتری را برای فرد در پی خواهدداشت. فراگیران در این شیوه آموزشی نیازی به تهیه کتاب‌های گران‌قیمت و پرداخت شهریه‌های سنگین ندارند. کاربران در دوره آموزش از راه دور با پرداخت هزینه‌های ناچیزی از محتوای آموزشی بهره‌مند می‌شوند. از این گذشته برای فراگیرانی که نتایج قابل‌توجهی را کسب کرده باشند، تخفیف‌هایی نیز در نظر گرفته خواهد شد.

Image

از هرکجای دنیا به هرکجای دیگر آموزش دهید

در شیوه آموزشی مجازی این فرصت را در اختیار خواهید داشت که اساتید را از سراسر جهان انتخاب کنید. به عنوان مدرس نیز مرزهای جغرافیایی محدودیتی برای آموزش شما ایجاد نخواهدکرد. به این ترتیب با استفاده از سیستم مدیریت آموزش مجازی دوره‌های آموزش آنلاین را راه‌اندازی کرده و به این ترتیب به چشم بر هم‌زدنی از دانش متخصصان سراسر جهان استفاده کنید. به این ترتیب گواهی لازم را برای تمام فراگیران از سراسر جهان صادر خواهیدکرد و طعم آموزش بی حد و مرز را می‌چشید.

آموزش با کیفیت را تجربه کنید

به عنوان یک مدرس یا فراگیر به خوبی به اهمیت استفاده از محتواهای آموزشی متنوع در کسب‌وکار خود پی برده‌اید. به این ترتیب در آموزش مفاهیم مورد نظر موفق‌تر عمل خواهیدکرد. سیستم مدیریت آموزش مجازی ژاک شما را قادر می‌سازد که در کنار محتواهای منتی از تصاویر، ویدیوها، فایل‌های صوتی و شبیه‌سازی برای آموزش محتوای مورد نظر استفاده کنید. چنین آموزش‌هایی مهارت لازم را به فراگیر می‌آموزند و او قادر به کسب گواهی‌های مورد نیاز خواهدبود.

Image

 

 

 

 

 

 

ضبط محتوای آموزشی

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای استفاده از آموزش آنلاین در مقایسه با سیستم‌های آموزش سنتی این است که فرد در این شیوه امکان ضبط کردن محتوای آموزشی را نیز در اختیار دارد. به این ترتیب فرد هر زمان که به بررسی مجدد مفاهیم آموخته شده نیاز داشته باشد به آن‌ها دسترسی خواهدداشت.

بنابراین محتوای آموزشی را به سادگی هرچه تمام‌تر در اختیار فراگیران قرار دهید و به یکی از محبوب‌ترین دوره‌های آموزشی آنها تبدیل شوید.

سرگرم کننده و آموزنده

معلمان از دیرباز به دنبال راهی برای تلفیق آموزش و سرگرمی بوده‌اند. سیستم مدیریت آموزش مجازی این امر را محقق کرده‌است. در این شیوه این فرصت در اختیار مدرسان قرار می‌گیرد که با تلفیق بازی و مفاهیم آموزشی کیفیت یادگیری را در فراگیران بهبود ببخشند. این کار تنها با استفاده از یک پلتفرم مناسب چون سیستم آموزشی امکان‌پذیر است.

افزایش تعامل با دانش‌آموزان

مهم‌ترین عاملی که روی یادگیری فرد تاثیر مستقیم می‌گذارد، برقراری تعاملی سازنده با فراگیر است. در آموزش آنلاین شرایط به گونه‌ای مهیا شده‌است که فراگیران خجالتی و گوشه‌گیر نیز به خوبی با مدرس دوره وارد تعامل شوند.

درواقع بسیاری از افراد در این کلاس‌ها تمرکز بالاتری دارند و مفاهیم را بهتر از شیوه سنتی می‌آموزند. از این گذشته این امکان وجود دارد که سوالات و پیشنهادات خود را با برگذارکنندگان دوره در میان بگذارند. البته سوالات نیز در اسرع زمان پاسخ داده می‌شوند. به این ترتیب فراگیر در کلاسی حضور خواهدداشت که او را در مرکز توجه قرار داده‌است.

Image​​​​​​​

کلام آخر

آموزش آنلاین برای انسان امروز حیاتی است. در دنیای امروز زمان زیادی برای اتلاف در ترافیک‌های خیابانی یا حضور در کلاس‌های سنتی وجود ندارد. همین امر بسیاری از افراد را از شانس حضور در کلاس‌های آموزشی محروم کرده‌است. اما با روی کارآمدن سیستم مدیریت آموزش آنلاینی چون ژاک، با وجود تمام مشغله‌های روزانه خود به دوره‌های آموزشی جامع و کاملی دسترسی خواهید داشت که تمامی نیازهای شما را برطرف خواهدکرد.

مدرسان امروزی شیفته برگزاری چنین دوره‌هایی هستند؛ چراکه به عنوان مدرس هدف اصلی از آموزش، افزایش دانش فراگیران است. حال با استفاده از سیستم مدیریت آموزش مجازی ژاک این فرصت به گونه‌ای مهیا شده که محتوای متنی در کنار محتوای تصویری و در فضایی دوستانه در اختیار کاربر گذاشته شود. از این گذشته آموزش از راه دور میزان تعامل فراگیران با مدرس را افزایش داده و همین امر منجر به افزایش کیفیت آموزش شده‌است.

نظر خود را درباره این پست بنویسید

با عرض پوزش ثبت نظر فقط برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند مقدور است

 

نظرات کاربران

نظری برای این پست ثبت نشده است