10 راه مؤثر برای تبلیغ رایگان وبسایت شما

یک وبسایت طراحی کرده اید و حالا وقت آن رسیده است که آن را با دنیا به اشتراک بگذارید. اما در صورتی که وبسایت شما هیچ بازدیدی نداشت چه کاری باید انجام دهید؟ لازم است بدانید که معرفی و تبلیغ وبسایت همیشه یک عمل پر هزینه نیست. در واقع اصلاً لازم نیست هیچ هزینه ای پرداخت کنید. حتماً تاکنون با وبسایت ها و پیج های زیادی مواجه شده اید که تبلیغ رایگان وبسایت انجام می دهند و در انتهای صفحه با گزینه پرداخت آنلاین رو به رو شده اید، اما نگران نباشید. در این صفحه قرار نیست هزینه ای از…

web_advertise_preview.jpg

نحوه فروش دروس به عنوان هدیه را با ژاک یاد بگیرید

 وقتی در مورد هدیه دادن صحبت می‌کنیم، اغلب ذهنمان به سمت جعبه‌های کادوپیچ شده و کاغذ کادو و البته هدیه‌هایی مانند عطر و ساعت و زیورآلات و... می‌رود؛ اما اگر نتوانیم این هدیه‌ها را به عزیزانمان بدهیم چه؟ ‌در سال گذشته به دلیل محدودیت‌های بیماری کووید بسیاری از جشن‌ها و مهمانی‌ها به صورت مجازی و از راه دور برگزار شدند. همین موضوع باعث شده است که هدیه دادن به سادگی قبل ممکن نباشد. اما این نباید ما را از گذراندن وقت با دوستان و ابراز محبت به عزیزانمان باز دارد. پلت فرم آموزشی ژاک امکانات زیادی را در خصوص نحوه…

gift_course_preview.jpg

ترفندهایی برای فروش بیشتر درس‌های آنلاین

مقدمه فروش بیشتر درس های آنلاین

از آنجا که یادگیری آنلاین، متفاوت از یادگیری مبتنی بر کلاس است، این شانس را دارید تا تجربه ای بی نظیر برای دانش آموزان فراهم کنید و ترجیحا دوره ای را که رقبا ارائه نمی دهند، شما تدارک ببینید. سپس برای فروش بیشتر درس های آنلاین، کیفیت و ارزش خدماتی را که ارائه می دهید، افزایش دهید.

شما می توانید این کار را از طریق وبینار، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافیک، فیلم های آموزشی یا دادن امتیاز به کاربران سایت انجام دهید، که روند یادگیری برای مخاطبان را نیز لذت بخش تر می کند.

می دانیم…

online_course-preview.jpg

بازاریابی آموزشی چیست و چگونه از آن برای رشد استفاده کنیم؟

مقدمه بازاریابی آموزشی

آموزش به اشکال مختلف ارائه می‌­شود و می‌­‌‌توان آن را در هر مکان و هر زمانی اعمال نمود. اما وقتی با بازاریابی ترکیب شود، نتایج حیرت‌­انگیز است. بازاریابی آموزشی اطلاعاتی را در رابطه با چیزی که مشتریان می‌­‌‌‌‌‌خواهند بشنوند یا نیاز به یادگیری در مورد صنعت یا محصول خاصی دارند، در اختیارشان می­‌‌‌‌‌‌‌گذارد. در واقع این یک تکنیک است و چندین سال است که بسیاری از سازمان‌‌ها از آن استفاده می‌کنند.

هرگاه  واژه رقابت در یک صنعت پررنگ تر شود، موضوع بازاریابی نیز در آنجا از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​صنعت آموزش کشور نیز از…

william-iven-gcsNOsPEXfs-unspl

از کجا شروع کنم؟ ۵گام برای ایجاد اولین دوره آموزش مجازی درکسب‌وکار شما

توانایی آموزش نیروهای کار در کسب‌وکارهای امروزی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. درواقع کسب‌وکارهایی که آموزش مجازی نیروهای خود را در اولویت قرار می‌دهند، گوی سبقت را از کسب‌وکارهای دیگر می‌ربایند. اگر در حال مطالعه این مقاله هستید، به‌طور حتم به اهمیت این نکته پی برده‌اید و به دنبال راهی برای پیاده‌سازی دوره آموزش خود هستید.

آموزش در سیستم‌های تجاری رضایت کارمندان و سامانه را در پی خواهد‌داشت؛ چراکه افزایش مهارت کارمندان به افزایش قابلیت و توانایی آنها می‌انجامد. به این ترتیب فرد در طول زمان به نیرویی ارزشمند برای کسب‌وکار تبدیل می‌شود.

همچنین نیروها ارزشمندترین عامل در…

image3.png

LMS و CMS چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟

آموزش فراگیران در مراکز آموزشی و کسب‌وکارها همواره نتایج درخشانی را در پی داشته است. به احتمال زیاد با روی کار آمدن سیستم‌های مدیریت به دنبال پیاده‌سازی دوره‌های آموزشی خود در فضای آنلاین هستید. اما این روزها اصطلاحات متفاوتی شنیده می‌شود که ممکن است شما را به کلی گمراه کند؛ سیستم‌هایی نظیر LMS و CMS و حتی LCMS!

این سیستم‌ها چه تفاوت‌ها و شباهت‌هایی با یکدیگر دارند؟ کدام‌یک از آنها برای برگزاری دوره آموزش مجازی موردنظر شما مناسب است؟

در این مقاله ابتدا مفاهیم همچون LMS و CMS را شرح می‌دهیم و در ادامه به موارد استفاده و دیگر نکات…

image4.jpeg

۱۱ دلیل ارجحیت آموزش آنلاین بر شیوه‌های سنتی

با افزایش رقابت در دنیای امروز هر روز بر تعداد کسانی که به آموزش آنلاین روی می‌آورند افزوده می‌شود. کاربران امروزی به این نتیجه رسیده‌اند که شیوه تدریس سنتی سیستم‌های آموزشی به درستی نیازهای آنها را برآورده نمی‌کند. همین امر سبب شده‌است که آن‌ها در جست‌وجوی راه‌کاری کارآمد، به آموزش مجازی روی بیاورند.

این روزها همه به دنبال یافتن راهی برای پیشی گرفتن از دیگران هستند و فرقی نمی‌کند دانش‌آموز باشید یا کارمند، مدرس باشید یا استادکار؛ آنچه حائز اهمیت این است که شما نیز نیاز به یک سیستم مدیریت آموزش مجازی را احساس کرده‌اید.

به عنوان مدرس در فضای…

image3.jpeg

۵ علت استفاده از آموزش از راه دور

روزگاری کار کردن یا آموزش از راه دور موهبتی بود که نصیب هرکسی نمی‌شد. امروز زمان زیادی از آن زمان می‌گذرد و این امر دیگر به تاریخ پیوسته است. تعداد افرادی که آموزش و حتی کار خود را از راه دور انجام می دهند روز به روز در حال افزایش است.

انسان امروزی با تمام وجود از آموزش و کار از راه دور استقبال می‌کند و هیچ مشکلی با این موضوع ندارد. در واقع بسیاری از افرادی که کار یا آموزش مجازی را تجربه کرده‌اند، شاهد افزایش بازدهی خود بوده‌اند. همین امر منجر به روی کار آمدن سیستم‌های آموزش مجازی…

2.jpeg

12 قدم برای ساخت کلاس آنلاین

مقدمه

از اوایل سال 2020، گسترش سریع بیماری کرونا بسیاری از موسسات آموزشی را مجبور به تعطیلی کرد. در این شرایط بسیاری از معلمان مجبور شدند تدریس خود را بصورت آنلاین انجام دهند. در چنین شرایطی استفاده از نرم‌افزارهای ویدئویی زنده مانند WebEx ، Zoom و Skype برای ساخت کلاس آنلاین ضروری است چرا که به کمک این نرم‌افزارها می توان تعامل بین دانش‌آموزان و معلمان را تسهیل کرد.

اما آیا واقعا برگزاری و ساخت یک کلاس آنلاین ساده است؟

اگر شما از جمله مربیانی هستید که باید به صورت آنلاین تدریس کنید، این پست مخصوص شماست و به شما…

4.jpg

فعال و غیرفعال کردن نوتیفیکیشن سایت‌ها در مرورگرهای مختلف

احتمالا با سایت‌هایی که از شما اجازه می‌خواهند تا بتوانند برای شما نوتیفیکیشن ارسال کنند، برخورد داشته‌اید و در صورتی که از طرف مرورگر این درخواست را مسدود و یا به اصطلاح بلاک کنید، وب‌سایت مورد نظر قادر نخواهد بود اطلاعیه‌ها را برای شما ارسال کند. اما زمانی که نیاز داشتید که نوتیفیکیشن‌ها برای شما ارسال شوند، چه کاری باید انجام دهید؟ در این مقاله قصد داریم راحت‌ترین روش فعال و غیرفعال کردن نوتیفیکیشن سایت‌ها در مرورگرهای مختلف را برای شما عزیزان شرح دهیم، با ما همراه باشید.

فعال و غیرفعال کردن نوتیفیکیشن سایت‌ها در مرورگر کروم

به طور پیش…

push-notifications-for-firefox

چطور میزان تعامل را در آکادمی آنلاین به حداکثر برسانیم؟

همه می‌دانیم که کلاس‌های خشک و بی‌روح دیگر به تاریخ پیوسته‌اند. واقعیت مجازی و دنیای اینترنتی تعاملات را به گونه دیگری امکان‌پذیر کرده‌است. همین امر سبب شده‌است که کاربران امروزی انتظارات بیشتری از یک آکادمی آنلاین داشته باشند.

امروز دیگر تنها ارائه متن‌های کتبی و ویدیو‌های آموزشی کافی نیست و به ابزارها و تکنیک‌های پیشرفته‌تری نیاز خواهید داشت. خوشبختانه امروزه ابزارها و سیستم‌های مدیریت آموزش آنلاین متنوعی روی کار آمده‌اند که از تعامل دانش‌آموز و معلم پشتیبانی می‌کنند. امروزه مدیریت سیستم آموزش آنلاین دیگر مانند گذشته دشوار نیست.

با ژاک می‌آموزید که برای مدیریت دوره‌های آموزشی آنلاین به یک سیستم…

LMS - Increase interactive 6

پیش از دانستن این نکات استادیار را نخرید؟

 اگر با نام استادیار آشنا هستید حتما در زمینه برگزاری دوره‌های آنلاین فعالیت دارید و از مدیریت سیستم آموزشی خود به ستوه آمده‌اید.

 حق دارید؛ این کار چندان ساده نیست و برای مدیریت یک سیستم آموزش مجازی تمام عیار باید از تجربه و دانش بالایی برخوردار باشید. همین امر احتمالا شما را به فکر استفاده از قالب استادیار انداخته است.

 هرچه باشد هیچ چیز به اندازه ناکام ماندن در اجرای یک دوره آموزشی ناخوشایند نیست.

در واقع اگر در این حوزه فعالیت داشته باشید به خوبی می‌دانید که برگزاری یک دوره آموزشی، تنها در گرو ایجاد محتوای آموزشی ارزشمند نیست؛…

LMS - Increase interactive 3

۵ راه خلاقانه جهت استفاده از سیستم مدیریت آموزش آنلاین

پلتفرم‌های آموزشی که در سیستم مدیریت آموزش آنلاین به وجود می‌آید به واقع انقلابی در زمینه تدریس و برقراری تعامل با دانش‌آموزان ایجاد کرده‌است. تکنولوژی بی‌بدیل LMS دامنه وسیعی از موضوعات و فعالیت‌های آموزشی را پوشش می‌دهد.

انجمن‌ها و قابلیت‌هایی که در سیستم مدیریت آموزش مجازی فراهم می‌شود کیفیت دوره‌های آموزشی را بهبود می‌بخشد.

با استفاده از یک سیستم مدیریت آموزش از راه دور روند آموزش را به دقت زیر نظر بگیرید و به سادگی میزان یادگیری دانش‌آموزان را بسنجید. به همین دلیل اگر سیستم LMS به خوبی به کار گرفته شود میزان موفقیت دانش‌آموزان نیز دو چندان خواهد شد.…

LMS creative - 2.png

با مشاهده این ۵ هشدار سریعا محتوای آکادمی آنلاین را به روز کنید!

محتوای آکادمی آنلاین دقیقا همان نکته‌ای است که کاربر را شیفته روش تدریس و آموزش شما می‌کند. به عنوان یک مدرس باید این نکته را به یاد داشته باشید که فضا‌های آموزشی در دنیای امروز همواره در حال تغییر و تحول است. دانش‌آموزان و کسانی که به دنبال یادگیری هستند نیز به خوبی به این موضوع واقف هستند. آن‌ها به دنبال استفاده از دوره‌های آموزش مجازی هستند که با در نظر گرفتن این اصل محتوای علمی خود را تهیه و ارائه کنند. 

 اما اگر محتوای آموزش مجازی شما بر ذهن کاربران ننشیند، چگونه می‌خواهید یک دوره آموزش آنلاین بی‌عیب و…

Update LMS content-6

7 نشانه که نشان میدهد، آیا به سیستم مدیریت آموزش آنلاین نیاز دارید؟

اگر تا کنون تصمیم گرفته باشید که برنامه‌ای آموزشی پایه‌گذاری کنید، احتمالا به خوبی می‌دانید که این کار با چالش‌های فراوانی همراه است.

 شاید هم تصور می کنید که به سادگی قادر خواهید بود برنامه آموزشی مورد نیاز را پایه‌ریزی کنید. اما باید بدانید که بدون استفاده از یک سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی قادر به انجام این کار نخواهید بود. برنامه‌ریزی برای برگزاری یک دوره آنلاین چندان که به نظر می رسد ساده نیست. دراین مقاله با نشانه‌هایی آشنا می شوید که از نیاز شدید شما به سیستم مدیریت آموزش آنلاین خبر می‌دهند. 

اگر با شگفتی‌های دنیای آموزش LMS بیگانه…

You need LMS-4

از سیستم مدیریت آموزش آنلاین چه می‌دانید؟

اگر آماده گذر از سیستم آموزش سنتی و ورود به عصر آموزش نوین هستید، حتما به سیستم مدیریت آموزش آنلاین نیاز خواهید داشت.

 اکنون که دیگر شیوه استفاده از فکس و گوشی‌های هوشمند و از همه مهم‌تر اینترنت را به خوبی آموخته‌اید، زمان آن رسیده‌است که با آخرین عضو خانواده تکنولوژی آشنا شوید. LMS آخرین دستاورد هزاره سوم برای ارتقای سیستم آموزش و یادگیری در جهان است.

 احتمال بارها نام سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی ژاک را شنیده‌اید، اما آیا واقعا این سیستم را می شناسید؟

  • آیا با موارد استفاده از این سیستم آشنا هسیتد؟
  • آیا تا به حال با چالش‌های…
Do you know LMS-1